wtorek, 27 grudnia 2016

Różności

No i sprawdziło się!!!
- Stare powiedzenie, że szewc bez butów chodzi. Otóż w tym roku na mojej choince wisi tylko 1 aniołek. Wszystkie inne rozdałam ;)) Ale to nie znaczy, że nie mam żadnych własnoręcznie zrobionych ozdób.  Oto niewielka fotorelacja:
Szyszki


Wyczarowane z kawałków gałęzi znalezionych podczas spaceru, szyszek wysuszonych na kaloryferze, żeby się ładnie "pootwierały" i skórek pomarańczy wypieczonych w piekarniku. Na środkowym zdjęciu do szyszek ponaklejałam małe perełki i lekko musnęłam je brokatem. Ostatnie zdjęcie ma bardziej "morski" klimacik. Ozdoby są proste i piękne.

BombkaNareszcie mi się udało zrobić idealnie okrągłą bombkę!! Wzór, jakżeby inaczej, pochodzi z Pinterest. I to chyba właśnie bombki będą moim tegorocznym hitem. Tym bardziej, że przezornie zaopatrzyłam się w pompkę do balonów, więc będę mogła uderzyć masową produkcją :))
Autorem tych wszystkich klimatycznych zdjęć jest oczywiście mój kochany M., który cierpliwie znosi moje pomysły, dostarcza surowca (czyt.przynosi i docina gałązki, wysłuchuje moich lamentów, że coś nie wychodzi jak wymyśliłam, że krzywo itd...). Polecam też zajrzyjcie na Facebookowy profil Pokoi "Przystań" a tam zobaczycie więcej świetnych zdjęć.
Serdecznie Was pozdrawiam.
1 komentarz:

  1. Rzeczywiście trudno coś dla siebie zatrzymać ... tylu jest amatorów chętnych przygarnąć nasze prace :):)
    Fajne bombki :)
    Zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń